15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.yunustapa.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
MENÜ 

Hakkımda

yunus tapa kimdir

DİJİTAL PAZARLAMA sektörü ile alakalı çalışmalarına 2010 yılında başlayan eğitmen Yunus Tapa, internet sektörüne ise 2004 yılında aktif olarak giriş yapmıştır. Kariyeri boyunca sektörün liderlerinden onlarca dijital pazarlama eğitimi, sosyal medya eğitimi, e-ticaret eğitimi aldı ve sayısız seminere büyük bir ilgiyle katıldı.

Daha 17 yaşındayken yürüttüğü çalışmalar neticesinde web tasarım dalında ülkemizin en büyük ve önemli yarışması olan Altın Örümcek Web ödülleri yarışmasında Türkiye 4.lüğü kazanmış ve televizyonlara canlı yayın konuğu olarak katılmıştır. Özellikle 2004’lü yıllardan beri web tasarım, dijital pazarlama ve iş geliştirme hakkında yazdığı makaleleriyle sektördeki büyük bir açığı da kapatma başarısı göstermiştir. Sektöre katkı anlamında bir çok proje yürüten Yunus Tapa, şuan aktif olarak işletmelere dijital pazarlama ve iş geliştirme danışmanlıkları vermekte ve dijital pazarlama uzmanları yetiştiren eğitim platformu olan www.girisimcilikakademisi.com içinde de dijital pazarlama eğitimi vermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Yaptığı en ilginç projelerin başında, ülkemizdeki tüm Fenerbahçe Spor Kulübü mağazaları ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü mağazalarında yıllarca yok satmış taraftar halılarının dijital grafik tasarımlarını hazırlaması gelebilir.

12 yıl önce dijital pazarlama sektörüne giriş yaptığı ilk yıllarda kurmuş oldukları güzellik salonu işletmelerini, 25 yıl önce kurulmuş ve çok iyi durumda olan rakip işletmeleri geçmek için öğrenmiş, çok kısa sürede müşteri, karlılık, marka bilinirliği anlamında rakiplerini geçme başarısı göstermiştir. Bu işletmesi de aktif olarak başarısına başarı katmaya halen devam etmektedir.

Bir çok farklı projeyi başarıyla hayata geçirmiş eğitmen Yunus Tapa, son 3 yıldır hem dijital pazarlama eğitimi vermektedir, hem de 100’lerce firmaya danışmanlık hizmeti vermiştir ve şuanda da vermeye devam etmektedir. Özellikle verdiği danışmanlıklarında edindiği tecrübeleri de eğitimine ekleyerek kursiyerleriyle deneyimlerini paylaşmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan 2 iletişim kanalından biri telefon diğeri ise whatsapp. Yunus Tapa’ya ulaşmak için 05545335737 numarasını arayabilir veya whatsapp’dan yazabilirsiniz.

0 Yorum

BİR YANIT BIRAKIN