15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.yunustapa.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
MENÜ 

Dijital Pazarlama Uzmanı

yunustapa ogrenmek icin guzel bir gun

Daha fazla müşteri ve daha çok kazanmak mı istiyorsunuz? O halde bu içeriği pür dikkat okumalısınız.

Bir işletmenin daha çok potansiyel müşteriler oluşturmak ve bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılan çalışmalara Dijital Pazarlama adı verilmektedir. Ve bu süreci yöneten kişilere de Dijital Pazarlama Uzmanı denilmektedir. DİJİTAL PAZARLAMA uzmanı rakip firmaların internet sitesini, reklamlarını ve sayfalarını derinlemesine analiz eder, karşılaştırmalar yapar ve bunun sonucunda eksiklikleri tespit edip, ihtiyacınız olan dijital pazarlama süreçlerini tamamlar ve gelecekte daha çok kazanabilmenizle alakalı yol haritanızı belirler, uygulamaya anında başlar.

Kesinlikle büyümek için organik olmayan hiç bir çalışma ne siz yapın, nede bir başkasına yaptırın. Hedefiniz her zaman organik olarak büyümek ve markanızı potansiyel müşterileriyle buluşturmak olması gerekiyor. Aksi halde yapılan her şey sizi ileride oldukça üzecek şeylere sebep olabilir.

DİJİTAL PAZARLAMA uzmanları sosyal medya hesaplarınızla ve web sayfalarınız ile alakalı çalışmalar yaparken kesinlikle sizi daha ileriye taşıyabilecek stratejileri kurallarına uygun olarak uygulamalıdır. Bir DİJİTAL PAZARLAMA uzmanı ile çalışmaya başlamadan önce onu derinlemesine araştırmanız, yaptığı işlere bakmanız ve kesinlikle sosyal medyadaki hesaplarını da incelemeniz size özellikle karar verme aşamasında oldukça yardımcı olacak ve katkı sağlayacaktır.

DİJİTAL PAZARLAMA Uzmanı Yunus Tapa Nasıl Çalışmaktadır?

Öncelikle Dijital Pazarlama’nın sihirli bir değnek olduğunu ve çok kısa sürede sonuç almayı düşünenlerle anlaşmalar yapmadığımı belirtmek istiyorum. Örneğin: “1 ayda satışlarım patlasın, 15 günde takipçim sayım 5 katına çıksın, reklam verir vermez aldığımız siparişlere yetişemeyelim, reklama hiç harcamadan müşterilerim kapımda sıra beklesin” tarzında istekleri olanların maalesef aradıkları kişi kesinlikle ben değilim. Çünkü ben, Dijital Pazarlama çalışmalarının organik olan tarafında kesinlikle bu tarz sihirli değneklerin ve dokunuşların olduğuna asla inanmıyorum. Peki en çok neye inanıyorum sizlere bir örnekle bunu anlatmak isterim;

Dijital Pazarlama’yı bir futbol müsabakasına benzetecek olursak, forvet yani golcü Dijital Pazarlama’dır. Fakat forvetin gol atabilmesi için ona asist yapacak yani pas verecek arkadaşlarına ihtiyacı vardır. Bu arkadaşların isimleri de reklamlar, içerikler ve pazarlama stratejileri olsun. Birde gol yememek için savunma hattına ihtiyacımız var. Onlarında ismi rakip analizleri, reklam analizleri ve sosyal medya hesap analizleridir. Yani size tam olarak bahsetmek istediğim şey şu. Eğer biz bu önemli işi daha kapsamlı profesyonel olarak ele almaz ve sadece reklamlarla yada sadece bir oyuncuya bağlı kalarak büyük başarılara imza atacağımıza inanırsak hem bu gerçek dışı bir inanç olur hem de hiç bir zaman istediğimiz o güzel sonuçları alamayız. Hemen hemen herkesin çok daha fazla müşteriye ulaşmak ve çok daha fazla kazanmak istediğini biliyorum. Kim istemez ki her geçen gün hızla büyümeyi? Kim istemez ki yaptığı işi milyonlarca kişiye ulaştırabilmeyi? Titizlikle hazırladığım bu içeriği okuyan kıymetli ziyaretçim, yakında belki de projenizde birlikte çalışacağız. Ama bundan önce sana şunu sormak istiyorum. Sen sahiden başarılı olmayı ne kadar ve gerçekten istiyor musun?

Yunus TAPA ile Başarılı Olur Muyum ve Ne Kadar Başarılı Olurum?

En önemli soruya en hızlı cevabı net bir şekilde vermek isterim ki EVET. Potansiyel müşterilerine daha çabuk ulaşmak ve markalaşmak isteyen, organik olarak dijital dünyadan daha çok kazanmak isteyen kurum yada bireyler kesinlikle benimle iletişime geçmeli. Bana mutlaka telefonla ulaşın. Çünkü markanıza ve yaptığınız işe ne denli katkı sağlayacağımı ve değer katacağımı telefonda görüşürken sizde anlayacaksınız. Gerçekten daha hızlı büyümek ve başarılı olmak istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz: yunustapa.com

Yunus Tapa Neler Yapar?

Sosyal medya hesaplarınızı ve internetteki tüm varlığınızın detaylı analizlerini gerçekleştirir, eksikliklerini tespit eder ve onları giderir, iyileştirme çalışmalarına başlarım. Rakiplerinizin sosyal medya hesaplarını, internet sitelerini ve bulunduğunuz sektörü derinlemesine analiz edip size en uygun yol haritasını belirlerim. Performansınızın artmasını sağlar ve bunu rapor halinde detaylı şekilde size sunarım.

Sıkça Sorulan Sorular?

Bizim İçin Neler Yapacaksınız?

Dijital pazarlama yol haritamızdaki ilk adım, bulunduğunuz sektördeki rekabet düzeyinin ne oldunu anlamaktır. Sonrada size danışmanlık verecek kişi olarak, mevcutta internette bulunan tüm varlıklarınızı yani sosyal medya hesaplarınızı, internet sitenizi, açılış sayfalarınızı detaylıca inceler güçlü ve zayıf olunan noktaları belirler, sonrada bunları nasıl geliştirmemiz gerektiğini ve rakiplerinizin analizi derinlemesine yapar size sunarım.

Geçmişte bir çok firmada kullanıp başarılı olduğumuz Dijital Pazarlama strateji ve tekniklerinden size hizmet edecek olanları planlarımız arasına koyarım. Organik ziyaretçi sayınızı arttıracak formülleri uygularım. Nasıl diye merak ediyorsanız hemen açıklayıyım? Her zaman söylediğim gibi Amerika keşfedilmiş ve tekrar keşfe hiç gerek yok. Bulunduğunuz sektörde gerçekten iyi konuma gelmiş ve çok iyi sayıda ziyaretçi alabilen rakipleriniz vardır. Bu rakiplerinizin yaptığı ve en çok ziyaretçi aldıkları çalışmaları tespit eder ve bunlardan sizide azami ölçüde faydalandırırım. Ayrıca sadece sizin sektörünüzde değil yaptığınız işe yakın sektörlerdeki iyi konuma gelmiş sayfalardada bu çalışmayı gerçekleştirebilirim. Ayrıca daha çok kazanabileceğiniz fırsatları size gösterir ve çalışmalarımı bu doğrultuda hızlandırırım.

Neden Yunus Tapa ile Çalışmalıyız?

Daha fazla potansiyel müşterinizin sizi tanımasını, markalaşmanızı, aldığınız dönüşümleri ve organik olarak büyümeyi hedefliyorsanız benimle çalışmalısınız.

Fakat "1 ayda satışlarım patlasın, 15 günde takipçim sayım 5 katına çıksın, reklam verir vermez aldığımız siparişlere yetişemeyelim,reklama hiç harcamadan müşterilerim kapımda sıra beklesin" düşüncesinde olan kişilerin aradığı doğru kişinin ben olmadığımı üzülerek söylemeliyim.

Hesaplarımızı Optimize Edecek Misiniz?

İnternetteki tüm varlığınızı derinlemesine denetleyecek ve iyileştirme yapılması gereken yerleri "içeriğinizi üreten kişilere" anlatacağım. Eğer bir içerik üreticiniz yoksa, ortak çalıştığım içerik üreticelerle sizi tanıştırarak profesyonel içerik üretebilmenizi sağlayacağım.

Reklamlar Konusunda Neler Yapacaksınız?

Reklamlar nerdeyse olmazsa olmazlarımız arasında, çünkü yeni potansiyel müşteri adaylarınıza hızla ulaşabilmenin yolu reklam vermekten geçiyor diyebilirim. Bundan dolayı, sizden doğru reklam yatırımları yapmanızı bekleyecek ve bu konuda sizin daha çok bilinçlenmenizi sağlayacak şekilde yönlendiriyorum. Reklamlara en doğru yatırımları yaparak, sayfalarınızı daha çok ilgili kişinin ziyaret etmesini sağlıyorum.

Daha Hızlı Büyüyebilmemiz İçin Neler Yapmamız Gerekiyor?

Öncelikle internetteki dijital varlıklarınızın her biri profesyonel şekilde tasarlanmış ve müşterilerinizin ihtiyacını çözmek adına kurgulanmış olması gerekiyor. Bunu adımdan sonra yapılması gereken şey yaptığınız işle en çok ilgilenecek olan kitlenin sizin sayfalarınızı ziyaret etmesini sağlamak. Ve 3.en önemli adımda sizi ziyaret eden kişileri satışa dönüştürebilmek yani dönüşümlerinizi arttırabilmektir. Kısaca bahsetmek gerekirse hızla büyüyebilmeniz için bu 3 noktada size yardımcı oluyorum.

Nasıl Bir Performans Değeri Beklemeliyiz?

Sadece takipçi sayılarının fazla olmasının size ziyaretçi getireceğini düşünmeyin. Profesyonel bir DİJİTAL PAZARLAMA uzmanı organik olarak daha fazla ziyaretçi almanızı ve dönüşümleri arttırmaya odaklanır. Özellikle dijital pazarlama dünyasında hiç kimse size garantili bir vaatte bulunamaz eğer bulunuyorlarsa kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim. Sizin organik olarak büyüdüğünüzü ve aldığınız dönüşümlerin arttığını görmeniz ve bunu dikkate almanız tamamıyla yeterli olacaktır.

Çalışmaları Ekibinizmi Siz Mi Yapıyorsunuz?

Dijital Pazarlama yı kurallarına uygun şekilde uygulayabilmenin tek formülü ekip olarak çalışmaktan geçiyor. Ama ekibin başında ben varım hiç merak etmeyin birlikte çalışıyor ve sizin için güzel işler başarıyoruz.


Aklınıza gelen diğer sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak sorabilirsiniz. Size en geç 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağımızdan emin olmanızı isterim.

Peki Hazır Mısınız?

Dijital Pazarlama ile daha çok kazanabilmeniz için DİJİTAL Pazarlama Uzmanı arayışınıza benimle yani Yunus TAPA ile anında son verebilirsiniz. Whatsapp’dan Yazın size dönüş yapmam uzun sürmeyecek.

PERFORMANS VE BAŞARI GARANTİLİ HİZMET

Dijital Pazarlama İle Müşteri Sayınızı Arttırmaya Ne Dersin?

__CONFIG_colors_palette __ {"active_palette": 0, "config": {"renkler": {"17ee7": {"name": "Ana Vurgu", "ebeveyn": - 1}}, "gradyanlar": []}, " paletler ": [{" ad ":" Varsayılan Palet "," değer ": {" renkler ": {" 17ee7 ": {" val ":" var (- tcb-local-color-5e279) "}}, "gradyanlar": []}, "orijinal": {"renkler": {"17ee7": {"val": "rgb (19, 114, 211)", "hsl": {"h": 210, " s ": 0.83," l ": 0.45}}}," gradyanlar ": []}}]} __ CONFIG_colors_palette__
Mesaj gönder

Ayrıca DİJİTAL PAZARLAMA Eğitimim sayesinde kendi sosyal medya hesaplarınızı ve dijital tüm varlıklarınızı kendinizinde yönetebileceğinizi bilmenizi isterim. Aşağıda yer alan görseldeki bağlantıyı tıkla ve detaylı olarak eğitim sayfamızı ziyaret et, dilersen sonrasında ara yada hemen eğitime katıl.

yunustapa ogrenme garantili dijital pazarlama egitimi

0 Yorum

BİR YANIT BIRAKIN